Razpored aktivnosti za športni dan.

ŠPORTNI DAN ZA 7.RAZREDE

VSEBINA:      PLANINSKI POHOD

SMER:            LJUBELJ- STARI LJUBELJ-LJUBELJ

DATUM:         Matična šola 7.a, 7.b, 7.c

Center            7.č, 7.d

VSI SREDA, 4.10.2017

CENA:            4,30€/učenca – prevoz (cena je okvirna)

SPREMLJEVALCI:

MATIČNA ŠOLA: 1 x 51 sedežni avtobus

1 X 20 sedežni avtobus

1 x kombi

1.AVTOBUS       7.a, 7.c  (42 uč.)    Aleš ?, Mihelec, Godnič

2.AVTOBUS       7.b         (19 uč.)    Zupan,

KOMBI                7.b           8 uč.       Jazbec

CENTER:                 1x 51 sedežni avtobus

7.č, 7.d  (48 uč.)    Kukovič, Markelj, Kaltenekar,

Flajnik

NAVODILA ZA UČENCE IN SPREMLJEVALCE

ZBOR za vse učence je 8.20 pred ustrezno šolo, ODHOD 8.30, POVRATEK ob 12.00 z Ljubelja, PRIHOD v Kranj 12.45.

Učenci potrebujejo za pohod ustrezno obutev, to so pohodni čevlji čez gležnje z narebreno gumo na podplatih. Oblečeni naj bodo v športno pohodno obleko, plastno, toplo vetrovko, rokavice, kapo in šal. S seboj naj imajo nahrbtnik, v katerem naj bo šolska malica, nekaj ne sladke pijače, po potrebi osebna prehrana, tudi rezervna majica. Koča na Ljubelju bo odprta, možno bo kupiti pijačo in nekaj hrane, zato morajo učenci imeti s seboj denar.

Razredniki naj poskrbijo za sezname učencev, preverijo prisotnost, seznam pa oddajo vodji športnega dne Duši Jazbec v treh dneh po vrnitvi.

Dežurni učenci pred odhodom prevzamejo malico v kuhinji.

CILJI ŠPORTNEGA DNE

• Seznaniti z vsebinami, katere so nadgradnja pouka športa (pohodništvo in planinstvo)
  • Seznaniti z osnovnimi načeli hoje v hribe (obleka, obutev, primerni tempo hoje, prehrana, obnašanje)
  • Vzgajati v smislu primernega odnosa do narave