Planinski pohod na Kurešček je prestavljen.

Planinski izlet je zaradi napovedi slabega vremena prestavljen na soboto, 23.3.2018,

Planinski krožek OŠ SIMONA JENKA vabi na pohod na Kurešček (826m),

v soboto, 23. marca 2018 se ob 7.30 uri dobimo pred Osnovno šolo JAKOBA ALJAŽA (pred športno dvorano na Planini).

PROGRAM IZLETA:
Izhodišče:  Želimlje
Cilj: grad Turjak

OPIS POTI:

Kurešček je 826 m visok vrh, ki se nahaja južno od Iga in jugozahodno od Želimelj. Z vrha, na katerem stoji cerkev, zaradi bližnjega gozda ni razgleda. Na Kurešček se bomo odpravili po lahki označeni poti iz Želimelj in izlet zakljucili pri gradu Turjak.

ČAS HOJE:  3 ure
TEŽAVNOST: lahka označena pot
OBVEZNA OPREMA: Naj bo vremenu primerna (topla oblačila), pohodni čevlji. Malica iz nahrbtnika.
PRIHOD v Kranj ob 16:00 uri
VODJA IZLETA: Primož Černilec

CENA IZLETA: 12 EUR

Zaradi organizacije prevoza vas prosimo, da udeležbo otroka na izletu obvezno pisno potrdite na e-mail: jana.sivec@guest.arnes.si, najkasneje do torka, 20.3.2018.

vabilo Kurešček

Učitelj ŠPO: Jana Sivec