Da bi otrokom stali ob strani pri odločitvi za pravo izbiro poklica… SPREMEMBA DATUMA!!!!!!!

VABILO

Odločitev za poklic/srednjo šolo je zelo pomembna in predvsem zahtevna odločitev tako za otroka kot za starše. Pomembno je, da se otrok na to odločitev pripravi, razmisli in se odloči glede na sposobnosti, interes, delovne in učne navade…. Pri odločanju je prav, da mu pomagate, nastavite ogledalo pri iskanju močnih področij, interesov in ga opomnite tudi na šibkejša.
Pri usmerjanju razmišljanja o poklicni odločitvi vašega otroka vam je v pomoč lahko predavanje svetovalke iz Kariernega središča Kranj.

Vabimo Vas na predavanje »Dejavniki poklicnega odločanja«,

ki bo v TOREK, 4. 6. 2019, ob 18. uri,