Prvi šolski dan bo za vse učence od 2. do 9. razreda v ponedeljek, 2. 9. 2019, s pričetkom ob 8. 20.

2. in 3. uro bodo učenci imeli oddelčno skupnost s svojim razrednikom ali namestnikom. 4. in 5. uro bo pouk po urniku. Urniki za razredno stopnjo bodo objavljeni na posameznih šolah, urnik za predmetno stopnjo pa tu: predmetna_st_urnik.  Pouk se bo za vse učence končal ob 11.50.

Avtobusi za vozače bodo zjutraj vozili po razporedu za 2. šolsko uro (objavljen v zavihku  Učenci – Vozni red avtobusi), povratek bo izpred Matične šole in PŠ Center ob 12.20.

Učenci, ki še nimajo učbenikov iz učbeniškega sklada, jih bodo prejeli. Učenci predmetne stopnje na Matični šoli bodo učbenike prejeli 3. 9. 2019.

Učence 6. razredov bodo razredniki počakali pred vhodom v šolo na Matični šoli in na enoti Center.

Vsi učenci dobijo malico, možno bo tudi dobiti kosilo. Za učence 2. – 5. razreda bo organizirano podaljšano bivanje. Jutranjega varstva prvi šolski dan ni.

Na Matični šoli bo prvi šolski dan Agencija za varnost v prometu izvajala preventivne akcije. Gre za javno prireditev, ki se bo snemala. Pouk za razredno stopnjo na Matični šoli bo prilagojen prireditvi.

Želimo vam uspešno šolsko leto!