Spoštovani starši in devetošolci!

12. 5. 2020: NOVO – OKROŽNICA v zvezi z novimi merili vpisa v srednje šole.

Sveže informacije glede vpisa v srednjo šolo:

“Prijavo za vpis v srednje šole je potrebno oddati do 11. maja. Prenos že oddanih prijav bo možen do 16. junija. Vpis v srednje šole bo potekal od 30. junija do 6. julija. Izpiti nadarjenosti za vpis v tiste srednje šole, kjer je to potrebno, se bodo izpeljali v začetku junija.”

TOREJ – TOLE SPOROČILO JE V PRVI VRSTI NAMENJENO TISTIM, KI ŠE NISO ODDALI PRIJAVE ZA VPIS V SREDNJO ŠOLO (OSTALIM LE V VEDNOST):

VSI, KI ŠE NISTE ODDALI PRIJAVE – ČETUDI MORATE NAJPREJ OPRAVITI PREIZKUS NADARJENOSTI OZ. OPRAVITI ŠE RAZGOVOR ZA ŠPORTNO GIMNAZIJO, MORATE ODDATI PRIJAVO DO ČETRTKA, 30. 4. 2020 (meni osebno, ali mi poslati po pošti v šolo do 30. 4. 2020).

Naslednji teden bom od torka, 28. 4. do četrtka, 30. 4. 2020 v šoli (v pisarni) od 8.00 do 12.00. ure.
Zaradi varnosti vas (vaših otrok) in mene, vas prosim, da mi napišete, kdaj bi prišli po prijavo/ali prijavo oddali (seveda zunaj šole/v garderobi, če bo slabo vreme). Ne hodite prosim pred šolo, dokler se ne dogovorimo za uro srečanja.

Te 3 dni naslednji teden bom tudi telefonsko dosegljiva za vaša vprašanja (04 255 96 97).

Prijavo lahko tudi sami natisnete s spletne strani MŠŠ (če je slučajno vaš otrok še nima).

O vseh ostalih informacijah glede v vpisa v srednjo šolo, vas obvestim, ko izvem kaj novega.

Lep pozdrav in ostanite zdravi,
Tina Kaltenekar

9893_Nov rokovnik za vpis v SŠ