Select Page

Likovna in slikarska kolonija.


LIKOVNA KOLONIJA KRANJA 2019/2020
Organizator : MKD Sv. Ciril in Metod-Kranj

V petek, 19.6.2020, smo se udeležili slikarske kolonije v Kranju, ki jo vsako leto organizira Makedonsko društvo Sv. Ciril in Metod iz Kranja. Tokrat sta našo šolo ustvarjalno in uspešno zastopali učenki Ema Hostar 7.č in Anna Butseva 8.č razred. Za izredno uspešna dela jima čestitamo!

Razstava nastalih likovnih del bo sredi julija v galerijskem prostoru na Glavnem trgu, v Kranju. Vabljeni k ogledu.


 

SLIKARSKA KOLONIJA KRANJA 2019/2020
ORGANIZATOR: Turistično društvo Kranj 

Že v jeseni smo se udeležili tudi Slikarske kolonije Kranja, ki jo vsako leto organizira Turistično društvo Kranj. Udeležujejo se je učenci večine kranjskih osnovnih šol, ki pridno ustvarjajo na temo slikanja starega mestnega jedra Kranja. Našo šolo sta uspešno predstavljali dve učenki, Ana Romih in Lara Tomše iz 8.A razreda.

Učenkama za zelo uspešna dela čestitamo!

Romana Renko, lik. ped.