Kranj, 9. 11. 2020

Spoštovani starši!

Mestna občina Kranj bo omogočila topel obrok učenkam in učencem, ki imajo subvencionirano šolsko kosilo od srede, 11. novembra 2020.

Osebni prevzem obroka bo na Osnovni šoli Jakoba Aljaža – od 13. do 14. ure za učence naše šole.

Brezplačni topli obrok (kosilo) pripada učenkam in učencem, ki imajo v šolskem letu 2020/21 subvencionirano šolsko kosilo.

Starši otroka prijavite svetovalni delavki Tini Kaltenekar LE preko eAsistenta/komunikacije (tako da odgovorite na to sporočilo). Rok prijave je bil torek, 10. novembra 2020, do 9. ure. ŠE VEDNO SE LAHKO PRIJAVITE PREK O eAsistenta/Komunikacije/Tina Kaltenekar. Napišite IME PRIIMEK in RAZRED otroka.

DO 12. 00 ODJAVITE PREVZEM OBROKA v računovodstvo OŠ Jakoba Aljaža Kranj – natalija.cvek1@guest.arnes.si

S prijavo na brezplačni topli obrok PRIVOLITE, da MO Kranj in šola podatke uporabita za organizacijo in prevzem toplega obroka.

Svetovalna delavka                                                    Ravnatelj

Tina Kaltenekar                                                   Rudolf Planinšek