Select Page

APRIL

KDO?KDAJ?VSEBINANOSILEC
R A Z R E D N A    S T O P N J A
4. razred2. 4.ND Peka piškotovMirjam Bajželj
1. – 5. razred19.- 23. 4.zbiranje odpadnega papirjamentorice šolske skupnosti
M A T I Č N A   Š O L A
1. AB6. 4.ŠD Gibanje v naraviTadeja Dominko Vehar
1. AB7. 4.ND Sejemo, sadimoNasta Črnič
1. AB21. 4.KD Tržiški muzejMarijana Cuderman
2. AB1. 4.ŠD Po gozdu gor in dolUrška Gregorin
2. AB8. 4.KD Glasbena ustvarjalnicaNina Primožič
3. AB1. 4.ŠD Spomladanski pohodSuzana Kešina
3. AB7. 4.ND Dan poskusovSuzana Kešina
4. AB6. 4.ŠD pohodMojca Bertoncelj
5. AB2. 4.TD Praznovanje pomladi in velikonočni zajčekJerneja Langus
PŠ C E N T E R
1. CČ7. 4.ND Sejemo, sadimoNasta Črnič
1. C9. 4.ŠD Gibanje v naraviTadeja Dominko Vehar
1. Č6. 4.ŠD Gibanje v naraviTadeja Dominko Vehar
1. CČ20. 4.KD Tržiški muzejMarijana Cuderman
2. CČ1. 4.ŠD Po gozdu gor in dolUrška Gregorin
2. CČ6. 4.KD Glasbena ustvarjalnicaNina Primožič
3. C6. 4.ŠD Spomladanski pohodSuzana Kešina
3. C9. 4.ND Dan poskusovSuzana Kešina
4. C6. 4.ŠD pohodMojca Bertoncelj
5. C1. 4.TD Praznovanje pomladi in velikonočni zajčekJerneja Langus
1. – 5. razred22. 4.Tekmovanje KenguruNina Primožič
PŠ  P R I M S K O V O
1. EF6. 4.ŠD Gibanje v naraviTadeja Dominko Vehar
1. E19. 4.KD Tržiški muzejMarijana Cuderman
1. F20. 4.KD Tržiški muzejMarijana Cuderman
2. EF1. 4.ŠD Po gozdu gor in dolUrška Gregorin
2. EF9. 4.KD Glasbena ustvarjalnicaNina Primožič
3. EF1. 4.ND Dan poskusovSuzana Kešina
3. EF6. 4.ŠD Spomladanski pohodSuzana Kešina
4. EF8. 4.ŠD pohodMojca Bertoncelj
5. EF2. 4.TD Praznovanje pomladi in velikonočni zajčekJerneja Langus
PŠ  G O R I Č E
1. G2. 4.ND Sejemo, sadimoNasta Črnič
1. G7. 4.ŠD Gibanje v naraviTadeja Dominko Vehar
1. G19. 4.KD Tržiški muzejMarijana Cuderman
2. G7. 4.ŠD Po gozdu gor in dolUrška Gregorin
2. G9. 4.KD Glasbena ustvarjalnicaNina Primožič
3. G2. 4.ND Dan poskusovSuzana Kešina
3. G6. 4.ŠD Spomladanski pohodSuzana Kešina
4. G8. 4.ŠD pohodMojca Bertoncelj
5. G2. 4.TD Praznovanje pomladi in velikonočni zajčekJerneja Langus
PŠ  T R S T E N I K
1. T1. 4.ŠD športni danMinka Eržen
1. T7. 4.ŠD Gibanje v naraviTadeja Dominko Vehar
1. T12. 4.ND Sejemo, sadimoNasta Črnič
1. T19. 4.KD Tržiški muzejMarijana Cuderman
2. T1. 4.ŠD Po gozdu gor in dolUrška Gregorin
2. T9. 4.KD Glasbena ustvarjalnicaNina Primožič
3. T1. 4.ŠD Spomladanski pohodSuzana Kešina
3. T7. 4.ND Dan poskusovSuzana Kešina
4. T6. 4.ŠD pohodMojca Bertoncelj
5. T1. 4.TD Praznovanje pomladi in velikonočni zajčekJerneja Langus
1. – 3. T13. 4.tekmovanje MehurčkiMarijana Cuderman
1. – 5. T22. 4.tekmovanje KenguruMarijana Cuderman
1. – 5. T21. 4.tekmovanje KresničkaMarijana Cuderman
P R E D M E T N A     S T O P N J A
6. CČ13. 4.Splet kot magnet za najstnikeSimona K. Ekar
6. AB14. 4.Splet kot magnet za najstnikeSimona K. Ekar
6. DEF16. 4.Splet kot magnet za najstnikeSimona K. Ekar
6. razred23. 4.KD  (slo, tja za NPZ)Mateja Mrak
7. ABCČDE8. 4.ND Rimljani in srednji vek na SlovenskemMateja Urbiha
7. ABC19. 4.KD Po Jurčičevi potiBarbara Baša
7. ČDE20. 4.TD Umetni materialiTanja Stanič
7. ČDE21. 4.KD Po Jurčičevi potiBarbara Baša
7. ABC21. 4.TD Umetni materialiTanja Stanič
7. razred23. 4.TD Medvrstniško nasiljeIngrid Klemenčič
8., 9. razred15. 4.Tekmovanje iz fizikeMojca Avguštin
8. razred23. 4.ŠD Razgibaj seDuša Jazbec
9. ABCČ8. 4.ND Svet okoli nasAlisa Delić
9. ABCČ20. 4.KD (slo za NPZ)Mateja Mrak
9. ABCČ23. 4.ND Po sledeh preteklih dniVilma Cunk
6. – 9. razred2. 4.ŠD – pohod, tek na smučehDuša Jazbec
6. – 9. razred22. 4.tekmovanje KenguruMaja Vreček
6. – 9. razred19.- 23. 4.zbiranje odpadnega papirjamentorice šolske skupnosti