Select Page

Pogovorne ure

Starši se lahko tedensko seznanite z napredkom in težavami svojih otrok na dopoldanskih pogovornih urah.

Popoldanske – skupne govorilne ure pa bodo:

1.–5. r. drugi torek v mesecu 17.00–19.00
6. do 9. r. drugi četrtek v mesecu 17.00–19.00

V času četrtkovih popoldanskih pogovornih ur sta za pogovorne ure na voljo tudi ravnatelj, g. Rudolf Planinšek, in predstavnik Sveta staršev, g. Janez Krč. Ravnatelja najdete v njegovi pisarni, predstavnika staršev pa v eni izmed sosednjih pisarn. Oboje se nahaja v prostorih Uprave šole.

V septembru in juniju popoldanskih pogovornih ur ni.


Dopoldanske pogovorne ure za starše – učitelji predmetne stopnje:

Učitelj Dan, ura Lokacija
Mojca Avguštin PONEDELJEK,11.05 – 11.50 CE
Ingrid Klemenčič SREDA, 11.05 – 11.50
Mateja Urbiha SREDA,10.15 – 11.00
Vilma Cunk SREDA,10.15 – 11.00
Vlasta Godnič SREDA,11.05 – 11.50
Irena Hudobivnik ČETRTEK,9.25 – 10.10
Dušanka Jazbec ČETRTEK,10.15 – 11.00
Sonja Kirin Slabe PETEK, 10.15 – 11.00 CE
Andreja Molan TOREK,11.05 – 11.50 CE
Robert Kukovič PONEDELJEK,9.25 – 10.10 CE
Matej Wolf SREDA,11.05 – 11.50 MŠ/A urnik,CE/B urnik
Alenka Maksimović SREDA,11.05 – 11.50
Klemen Markelj PONEDELJEK,11.05 – 11.50 CE
Luka Rejc SREDA 10.15 – 11.00 CE
Kristina Šter TOREK,11.05 – 11.50 CE
Romana Renko SREDA,8.20 – 9.05(A urnik)       PETEK,11.05 – 11.55(B urnik) MŠ/A urnik,CE/B urnik
Irena Pavlin ČETRTEK,9.25 – 10.10 (CE-A urnik), PETEK,10.15 – 11.00(MŠ-B urnik) CE,MŠ
Nataša Primožič TOREK,11.05 – 11.50
Irma Pustotnik ČETRTEK,11.55 – 12.40
Jana Sivec SREDA,10.15 – 11.00 CE
Jakob Zenjilovski SREDA 11.05 -11.50
Irma Uranič PONEDELJEK,11.05 – 11.50
Tatjana Vidic PONEDELJEK,10.15 – 11.00 CE
Tamara Planinšek (Mirjana Rus) TOREK,10.15 – 11.00 CE
Marjeta Zor ČETRTEK,10.15 – 11.00 CE
Mojca Zupan PETEK,7.30 – 8.15
Alena Sever SREDA,11.05 – 11.50
Bojan Švabič TOREK,9.25 – 10.10
Špela Bešter TOREK,11.05 – 11.50
Maša Mihelec ČETRTEK,10.15 – 11.00
Bogdana Mikša SREDA,11.05 – 11.50
Urška Glastovec SREDA,11.05 – 11.50
Darja Mur PETEK,11.05 – 11.50
Alisa Delić ČETRTEK,10.15 – 11.00
Zala Slapar SREDA,11.55 – 12.40
Mateja Mrak SREDA,11.05 – 11.50
Renata Himelrajh SREDA,11.50 – 12.40
Sandra Piršič SREDA,11.50 – 12.40
Eva Brzin SREDA,11.50 – 12.40
Tanja Novak ČETRTEK, 9.25 – 10.10
Tanja Stanič SREDA,11.55 -12.40 (CE-A urnik),TOREK,10.15 -11.00 (MŠ-B urnik) CE,MŠ

Dopoldanske pogovorne ure za starše – učitelji razredne stopnje:

Učitelj Dan, ura Lokacija
Špela Pirc ČETRTEK,8.20 – 9.05
Nasta Črnič SREDA,11.50 – 12.40
Tonja Krek PONEDELJEK,11.05 – 11.50 PRIMSKOVO
Simona Frank ČETRTEK,11.05 – 11.50
Simona Gasser PONEDELJEK,11.55 – 12.40
Jerneja Langus PONEDELJEK,8.20 – 9.05 PRIMSKOVO
Marjana Rozman ČETRTEK,9.25 – 10.10
Mojca Konjar SREDA,8.20 – 9.05
Mateja Rogelj SREDA,9.25 – 10.10
Tatjana Žun PONEDELJEK,11.55 – 12.40
Mojca Jurčič PONEDELJEK,10.15 – 11.OO
Tadeja D. Vehar ČETRTEK,10.15 – 11.00 CE
Andrej Pirc PETEK,11.05 – 11.50
Marija Eržen TOREK,7.30 – 8.15
Nina Primožič PONEDELJEK,9.25 – 10.10 CE
Magdalena Gunde TOREK,7.30 – 8.10
Nataša Šefer PETEK,10.15 – 11.00 CE
Tatjana Burgar PETEK,10.15 – 11.00 CE
Mirjam Bajželj TOREK,9.25 – 10.10 CE
Vilma Kumše TOREK,10.15 – 11.00 CE
Fani Markun Tršan SREDA,11.55 – 12.40 PRIMSKOVO
Nuša Juvan SREDA,9.25 – 10.10 PRIMSKOVO
Marijana Kavčič SREDA,11.55 – 12.40 PRIMSKOVO
Mojca Ciglič Kralj SREDA 11.55 – 12.40 CE
Mojca Šarlija PONEDELJEK,9.25 – 10.10 PRIMSKOVO
Katarina Srna PETEK,10.15 – 11.00 PRIMSKOVO
Maja Ciglič PONEDELJEK,10.15 – 11.00 GORIČE
Mojca Bertoncelj SREDA,9.30 – 10.10 PRIMSKOVO
Andrejka Dobre TOREK,10.15 – 11.00 PRIMSKOVO
Petra Plot ČETRTEK,11.55 – 12.40 CENTER 2
Marjeta Vidmar(Irena Kodeh) TOREK,11.05 – 11.50 PRIMSKOVO
Vesna Senta Valančič TOREK,8.20 – 9.05 PRIMSKOVO
Suzana Kešina ČETRTEK,7.30 – 8.10 TRSTENIK
Vida Konc PONEDELJEK,12.45 – 13.30 TRSTENIK
Alenka Šturm ČETRTEK,8.20 – 9.05 TRSTENIK
Marijanca Cuderman TOREK,10.15 – 11.00 TRSTENIK
Aleksandra Lešnjak SREDA,9.25 – 10.10 GORIČE
Irena Kodeh TOREK,11.05 – 11.50 PRIMSKOVO
Jana Dubravica PONEDELJEK,11.55 – 12.40 GORIČE
Vilma Švab SREDA,8.20 – 9.05 GORIČE
Mirjam Remic SREDA,11.05 – 11.50 GORIČE
Urška Gregorin ČETRTEK,10.15 – 11.00 TRSTENIK
Neva Lajovic SREDA,10.15 – 11.00
Ana Hočevar ČETRTEK,11.05 – 11.50
Dijana Brdar SREDA,11.55 – 12.40
Tina Podgoršek SREDA,11.55 – 12.40
Miha Škrlj SREDA,11.55 – 12.40 GORIČE
Tjaša Ažman SREDA,11.05 – 11.50 PRIMSKOVO
Barbara Marolt PETEK,11.05 – 11.50 TR/GO
Anica Lani ČETRTEK,11.50 – 12.40 GO
Tina Martinek SREDA,10.15 – 11.00 PRIMSKOVO
Saša Bernik (Vida Kržič) SREDA,11.50 – 12.40 PRIMSKOVO
Sonja Magajne (Alenka Pirc Savnik) SREDA ,11.55 – 12.40
Katja Zor SREDA,11.00 – 11.50
Kaja Berlot ČETRTEK,8.20 – 9.05 CE
Branka Pokljukar SREDA,11.55 – 12.40 TRSTENIK
Petra Verbič TOREK,11.05 – 11.50 PRIMSKOVO
Andreja Polovšek SREDA,14.45 – 15.30
Daša Bulatovič SREDA,11.05 – 11.50 PRIMSKOVO
Ana Križnar PONEDELJEK,11.55 – 12.40 CE