Tekmovanje iz angleškega jezika za 9. r., šol. leto 2012/13

Šolsko tekmovanje – 35 učencev se ga je udeležilo, bronastih je bilo 24, 16 jih je napredovalo na regijsko.

Regijsko tekmovanje – 5 učencev je dobilo srebrno priznanje: Katharina Carola Pavlin – 9a, Jenny Teofilović in Andraž Dejak – 9B, Eva Rogelj – 9C, Elena Kukovica 9Č.

Tri učenke so se uvrstile na državno tekmovanje: Katharina Carola Pavlin, Jenny Teofilović, Elena Kukovica.

Državno tekmovaje – Elena Kukovica dobi zlato priznanje.

Tekmovanje iz nemškega jezika za 9. r.

Šolsko tekmovanje – sodelovalo je 6 učenk, Eva Rogelj iz 9.c se je uvrstila na državno.

Državno tekmovanje – Eva Rogelj je dobila srebrno priznanje.

Tekmovanje iz angleškega jezika za 8. r.

Šolsko tekmovanje – 50 učencev, na državno tekmovanje se je uvrstilo 5 učencev. Bronasta priznanja so dobili: Jaka Sajovic, 8.c, Ines Likar in Martin Prelog, oba 8.č.

Državno tekmovanje – 3 zlata priznanja: Zala Julija Kavčič in Gašper Kristanec iz 8. b ter Nina Katarina Štular, 8.č.

Srebrni priznanji sta dobila Dominik Lenarčič in Miha Mitič, oba 8.b.

Angleška bralna značka 4. – 9. razred, šol. leto 2012/13

Sodelovalo je 325 učencev.

Zlatih priznanj je 126, srebrnih 123, 76 učencev dobi priznanje za sodelovanje.

April 2012                                                                                                 Aktiv za angl. in nem. jezik