Letošnje poletje lahko učenci letujejo na različnih lokacijah. Nekateri bodo imeli možnost brezplačnega letovanja, ostali z doplačilom:

Društvo prijateljev mladine tudi letos organizira letovanja za otroke območnih enot ZZZS iz gorenjske regije. Na letovanje se lahko prijavijo tako otroci brez zdravstvene indikacije, kot tisti, ki bodo pridobili zdravstveni predlog. Več informacij v OBVESTILU. Prijava direktno na DPM Škofja Loka Letovanja in hribovanja za otroke 2021 – Društvo prijateljev mladine Škofja Loka (dpm-skofjaloka.si). Kliknite na naslov, da se vam odprejo povezave.

RK KranjDebeli Rtič: 10. 7 – 20. 7. 2021 (prijava direktno na RK Kranj ozrk.kranj@siol.net oz. po pošti: RKS, Območno združenje Kranj, Bleiweisova 16, 4000 KRANJ). Več informacij, pogoji v OBVESTILU. Kliknite na naslov, da se vam odprejo povezave.