Select Page

Dragi starši, stari starši in prijatelji naše šole!

Šolsko leto se počasi bliža koncu in vsi že komaj čakamo na počitnice. Tudi letošnje leto nam je preprečilo druženje na Novoletnem sejmu, ki smo ga znali izkoristiti za druženje in tudi za dobrodelnost. S prodajo izdelkov in drugimi prispevki za Šolski sklad smo pomagali mnogim učencem, da so se lahko udeležili različnih dejavnosti šole. Ker nam je mar za vsakega učenca, si želimo druženja in si v »živo« zaželeti lepe počitnice, bomo za zaključek šolskega leta na vseh enotah šole organizirali dan za šolski sklad. Tako bomo združili prijetno s koristnim. Na zaključnem pikniku za Šolski sklad vas pričakujemo

V ČETRTEK, OD 17.00 DO 19.00 URE NA ŠOLSKEM IGRIŠČU.

Vsako leto sem bila ponosna na vašo dobrodelnost in še posebej na vašo podporo različnim dogodkom in akcijam na šoli. Naj bo tudi letos tako. Učenci in zaposleni Osnovne šole Simona Jenka Kranj vas z nestrpnostjo pričakujemo. Pridite, veselo, sladko in zabavno bo!

Ingrid Klemenčič

KAJ SE BO DOGAJALO NA IGRIŠČU MATIČNE ŠOLE?
  • Kuhal se bo golaž
  • Pekle se bodo palačinke, kokice
  • Postregli bomo s sladoledom
  • Kupili boste izdelke naših učencev
  • Preizkusili se boste v reanimaciji
  • Preizkusili se boste lahko v različnih športnih in zabavnih igrah, si ogledali gledališko predstavo
  • Čaka vas bogat srečelov, kjer bo vsaka srečka dobitna, ob 19.00, za zaključek, pa srečnega dobitnika čaka glavna nagrada
  • Ob 18.30 bomo imeli  čisto pravo licitacijo: licitira se žoga s podpisi bivših igralcev v NBA ligi

Če hočeš hiteti, pojdi sam.

Če hočeš priti daleč, pojdi v skupini.

(Afriški pregovor)